De 30ste editie : Atelierroute Driebergen 2026

Vol trots presenteren we voor de 30ste keer een mooie atelierroute in Driebergen! 
We zijn ooit gestart met een handjevol atelierhouders en dat is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevend evenement, geheel georganiseerd door vrijwilligers, waar menigeen naar uitkijkt.

We zijn blij met het grote aantal enthousiaste kunstenaars dat zijn/haar atelier voor u openstelt om te laten zien wat ze maken op de plek waar dat gebeurt. Er zijn ateliers die zich jaar na jaar openstellen, zodat de ontwikkeling goed te volgen is en er is ook weer een aantal nieuwe ateliers. (ook bieden we dit jaar een  aantal nieuwkomers de mogelijkheid te exposeren in de Cultuurhoek).

Het boekje geeft een mooie indruk van wat u waar kunt verwachten. Op basis van het kaartje kunt u zelf een passende route uitkiezen. En u kunt twee weekenden van de kunst genieten. 
In het boekje vindt U bij iedere kunstenaar een QR-code die verwijst naar meer informatie en foto’s van zijn of haar kunstwerken.

Tijdens het eerste weekend - 3 en 4 oktober - zijn ateliers open die verspreid door Driebergen liggen. In het tweede weekend - 31 okt en 1 november - openen de groepslokaties de Cultuurhoek, SAD Ateliers, Bartimeus in Villa Xaverius en Kunstwerkplaats Magenta  de deuren voor u. Hier vindt u meerdere ateliers en exposanten.

Als werkgroep Atelierroute  Driebergen willen we kunst en cultuur zichtbaar maken en stimuleren. Tevens is de atelierroute een mooie manier om andere mensen te ontmoeten en verrassende plekken in ons dorp te ontdekken. Reden genoeg om ons elk jaar weer enthousiast in te zetten voor dit evenement.

Werkgroep Atelierroute Driebergen

Aart van der Schalk
Anton Havelaar
Arda van Helsdingen
Maria Verhees
Sabine van Velpen
Wim Hak